Klinik Tanı / Tedavi Ulusal Kongresi
 
26  Mayıs - 29 Mayıs  2019
Cornelia Diamond Belek / ANTALYA
EĞİTİM I
EĞİTİM II
29  Mayıs - 01 Haziran  2019
Düzenleme Kurulu, Çalışma yapan tüm hekimleri kongreye bildiri göndermeye davet etmektedir.

Tüm bildiriler sadece online olarak kongre web sitesi (www.klinikkon.com) üzerinden 01 Ocak 2019 tarihinden itibaren kabul edilecektir.
Bildiri gönderimi esnasında bildiri yazım kurallarına uymayan bildiriler değerlendirilmeye alınmayacaktır.(Detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.)
  1. Bildirilerinizi online olarak www.klinikkon.com sitesinden yandaki formu doldurarak basitçe gönderebilirsiniz.
  2. E-mail yoluyla gönderilen bildiriler klinikkon@megilisgirit.com adresinden yapılmalıdır.
  3. Bildirinizi sonlandırdıktan sonra sistem tarafından bildirinize atanan referans numarasının unutmamanızı rica ederiz.
  4. Hekim bildiri özetlerinin son gönderim tarihi 30 Nisan 2019’ dur. Bu tarihten sonra gönderilen bildiri özetleri kabul edilmeyecek ve sunumlar hiçbir şekilde geri çekilmeyecektir.
  5. Gönderilen bildiriler bağımsız olarak 1'den 10'a kadar puanlanacak olup sonuçlar neticesinde sözlü ve poster bildiriler belirlenecektir.
  6. Bildiri sonuçları, bildirilerin asılacağı tarihler ve bildiri poster numaraları 15 Mayıs 2019 tarihinde kongre web sitesinde ilan edilecektir.
  7. Kabul edilen bildirilerin asılması gereken tarihlerde asılmaması halinde bildiri özeti sahiplerinin kurumlarına gerekli geri bildirimler yapılacaktır.
  8. Bildirilerin asılması gereken günün sonunda toplanmaması halinde organizasyon sekretaryası hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmeyecektir.
SÖZLÜ BİLDİRİLER

Bildiri Değerlendirme Kurulu tarafından belirlenecek en iyi bildiriler final programında belirtilecek takvime göre ilgili salonda sözlü olarak sunulacaktır. Bildiri sahiplerine sunum ile ilgili teknik bilgiler bildiriler seçildikten sonra iletilecektir.
POSTER BİLDİRİLER (E-POSTER)

Bildiri Değerlendirme Kurulu tarafından belirlenecek poster bildiriler kongrede elektronik poster olarak sunulacaktır. Final programında belirtilecek takvime göre bildiri sahipleri poserlerini e-poster başında sözlü olarak sunacaklardır. Bildiri sahiplerinin belirtilen tarih ve saatlerde poster alanında yer alan elektronik posterlerin yanında olmaları gerekmektedir.
DİĞER BİLGİLER

• Sisteme girilen tüm bildiler ile ilgili tüm yazışmalar, bildirileri sisteme giren kişi ile yapılacaktır.
• Bildiri başlığı sadece büyük harfler ile yazılmalıdır. Başlık sonuna “nokta” konulmamalı ve konu başlığı seçilmiş olmalıdır.
• Bildiri metni karakter sayısı 3.000’den fazla olmamalıdır.
• Bildiri içerisinde yer alan resim ve tablo sayısı en fazla 3 olmalıdır.
B i l d i r i l e r
Bildiri yükleme
Sözlü Bildiri Gönderimi
Poster Bildiri Gönderimi
Bildiri yükleme
Klinik Tanı / Tedavi Ulusal Kongresi
Cornelia Diamond Belek / ANTALYA