Klinik Tanı / Tedavi Ulusal Kongresi
 
26  Mayıs - 29 Mayıs  2019
Cornelia Diamond Belek / ANTALYA
EĞİTİM I
EĞİTİM II
29  Mayıs - 01 Haziran  2019
DAVET
Değerli meslektaşlarım,


                ''Klinik Tanı / Tedavi Ulusal Kongresi'' ( KLİNİK-KON ) 26-29 Mayıs / 29 Mayıs – 01 Haziran 2019 tarihleri arasında Cornelia Diamond Otel & Kongre Merkezi Belek, Antalya’da gerçekleştirilecektir.

               Klinik Tanı / Tedavi Ulusal Kongresin’nde birinci basamak ve ikinci basamak hekimliğinde sık karşılaştığımız dahili akut ve kronik hastalıklara güncel klinik yaklaşımlar tanıdan tedaviye konunun uzmanı deneyimli bilim insanları tarafından katılımcılara aktarılacaktır. Kongredeki konular değerli konuşmacıların klinik deneyimleri ve zengin olgu örnekleri işlenecektir.

             Kongre konuları bilimsel kurulu tarafından titizlikle ve güncel ihtiyaçları karşılayacak şekilde oluşturulmuş olup, kongre programında ayrı disiplinlerin güncel tedavi gelişmelerini multidisipliner bir yaklaşımla interaktif olarak ele alacağız.

               Sahada görev yapan her meslektaşımın bilimsel programdaki her oturum başlığı ile ilgili deneyimlerini ve tanı-tedavi yaklaşımlarını interaktif olarak / olgu sunumları ile paylaşmalarının konu başlıklarını sağlamlaştıracağı ve toplantının daha verimli geçmesini sağlayacağı kanaatindeyiz.


                 Keyifli ve verimli vakit geçireceğinize inandığımız kongremizde sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Saygılarımla,

Prof.Dr. Mustafa ARAZ
Klinik Tanı / Tedavi Ulusal Kongresi
Cornelia Diamond Belek / ANTALYA